Ar esate pasiruošę lietuviškai žiemai? Naujas pižamų suaugusiems prekės ženklas atidaro savo internetinę parduotuvę Lietuvoje

Pažymint atidarymą Lietuvoje, kuri yra žinoma dėl savo ilgų, šaltų žiemų, kokybiškų tekstilių ir madų, Kajamaz įžengia į rinką vadovaudamiesi patogios mados filosofija.

Galina Soldatenko, Kajamaz prekės ženklo įkūrėja: ,,Mes labai džiaugiamės parduotuvės atidarymu Lietuvoje! Tuo tarpu, Kajamaz yra gaminami čia, o tarptautinėje rinkoje mes egzistuojame jau trečius metus. 2016 metais mes pagaliau atidarome savo elektroninę parduotuvę Lietuvos pirkėjams, nuo šiandien prieinamą adresu www.kajamaz.lt . Esame užtikrinti, kad pirkėjai įvertins mūsų jaukų ir smagų prekės ženklą. Kajamaz kombinezonai yra gaminami su specialiu dėmesiu kokybei, o pats prekinis ženklas visada yra orientuotas į pirkėjų satisfakciją. Naudodami šimtaprocentinę medvilninę flanelę, prabangų ir šiltą flisą, geriausios kokybės rinkoje užkariautojus YKK užtrauktukus ir siūdami Europoje.
Uždarų pėdų pižamos atpalaiduoja nuo šalčio ir yra absoliučiai skirtingos nuo įprastų naktinių rūbų suaugusiems. Šias pižamas nešioti yra patogu ir smagu. Pižamos – kombinezonai yra labai populiarus konceptas JAV ir Jungtinėje Karalystėje. Yra tikimasi, kad lietuviams patiks ir jie įvertins vientisų pižamų konceptą. Juk Lietuva yra šalis, žinoma dėl praktiško požiūrio mados atžvilgiu, gero jumoro jausmo ir kokybės vertinimo.

Kajamaz prekinis ženklas priklauso Galinai Soldatenko nuo 2013 metų.
,,Mes paleidome Kajamaz į rinką spalio mėnesį, o gruodį jau buvome viską išpardavę''. Mes esame išskirtini tuo, kad pilnai kontroliuojame savo dizainus, pradedant medžiaga ir baigiant piešiniais'', sako Galina. Dėl pozityvaus ryšio su klientu, Kajamaz išsiplėtė su spalvotais dizainais ir šiuo metu gamina vientisas pižamas kurios dengia kojas, ir kurios ne. Kajamaz taip pat siūlo ir aksesuarų – flisinių arba flanelinių aksesuarų puodeliams ir kaklaraiščius šuneliams.


Tarp jaunimo mėgstamas ir mados apžvalgininkų aptarinėjamas,
šiandienai lengvai pasiekiamas ir Lietuvos pirkėjams adresu www.kajamaz.lt
Inovatyvus dizainas, pritaikyti aksesuarai, komfortas ir malonumas. Tai yra Kajamaz.

„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2016-10-11 08:00
Sveikata, grožis
pasidalinti
atgal